Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 19 Apr
kl 19:00 - 21:30
Årsmøte langrenn
Tue 20 Apr
kl 17:30 - 19:30
Premiesalg (Langrenn), Kafebygget
Wed 21 Apr
kl 17:00 - 22:00
Trener langrenn kafe
Sat 24 Apr
kl 00:00 - 23:59
Mesternes mester - kafeen
Thu 20 May
kl 15:00 - 19:30
Bedriftsløp
Sun 6 Jun
kl 00:00 - 23:59
TVK: Nilsbyen Rundt
Arena, tidtakerhus, kafeteria.
Tue 8 Jun
kl 17:00 - 20:00
TVK: Bedriftsarr. (Energy Games)
Arena og tidtakerhus. Kafeteria hvis dårlig vær.
Sat 19 Jun
kl 00:00 - 23:59
TVK: Regionmesterskap terreng
Arena, tidtakerhus, kafeteria.
Tue 22 Jun
kl 09:00 - 15:00
Multisportsuka: Sykling
Trondhjems Skiklub benytter Nilsbyen…
Wed 23 Jun
kl 09:00 - 15:00
Multisportsuka: Sykling
Trondhjems Skiklub benytter Nilsbyen…
Wed 30 Jun
kl 09:00 - 15:00
Multisportsuka: Sykling
Trondhjems Skiklub benytter Nilsbyen…
Tue 10 Aug
kl 09:00 - 15:00
Multisportsuka: Sykling
Trondhjems Skiklub benytter Nilsbyen…
Wed 11 Aug
kl 09:00 - 15:00
Multisportsuka: Sykling
Trondhjems Skiklub benytter Nilsbyen…
Sat 21 Aug
kl 00:00 - 23:59
TVK: MarkaThriller'n
Arena, tidtakerhus, kafeteria.
Wed 8 Sep
kl 15:00 - 20:00
TVK: Nilsbyen rundt "Høst edition"
Arena, tidtakerhus, kafeteria.
Sat 18 Sep
kl 21:30 - 19:00
NM orientering bruke p.plass
Sun 3 Oct
kl 00:00 - 23:59
TVK: Trønderkross
Arena, tidtakerhus, kafeteria.
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 14 Apr
kl 17:00 - 19:30
Poengrenn Skiskyting BSSL og TSS
Tidtakerhus og kafeteria. Kontaktperson Tore L…   Les mer  
Sat 27 Mar
kl 00:00 - 23:59
Påske
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 07:00 - 16:15
Barnehage skidag i Nilsbyen (m/speakeranlegg)
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 00:00 - 23:59
Løypelegger kurs O-avd
Trond Benum   Les mer  
Thu 18 Mar
kl 14:00 - 18:00
BSSL:Blueye
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:30 - 19:30
O-avdelingen kafeen
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 20:00 - 22:00
Møte logistikk
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 19:00 - 22:00
NM 2021: møte Camp Nilsbyen (2. etg)
  Les mer  
Sun 14 Mar
kl 20:00 - 21:30
NN 2021: Møte løype
Nilsbyen, cafe søndag 14.03 kl 20.00-21.30Møte…   Les mer  
Thu 11 Mar
kl 17:00 - 21:00
BIL: Poengrenn 4 (Klubbmesterskap)
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bedriftskarusell langrenn
Per Erling Myhre ansvarlig. Skal ikke bruke noen…   Les mer  
Wed 10 Mar
kl 09:00 - 15:00
Luftkrigsskolen mesterskap
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 20:00 - 21:45
NM 2021: møte
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 20:00 - 21:45
BIL: NM Del 2 - kafeteria )
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 20:00 - 21:00
Ski 2007 - tidtakerbua
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 19:00 - 22:00
Møte Camp Nilsbyen
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 18:15 - 22:30
NM 2021: møter løyper (2. etg)
  Les mer  
Sat 20 Feb
kl 09:00 - 11:00
Testrenn Trondheim Biathlon Team/ Heimdal vgs
Bruk av standplass og løyper   Les mer  
Sat 20 Feb
kl 00:00 - 23:59
Vinterferie
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 20:30 - 22:00
NM 2021: Møte (kafe)
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 17:00 - 21:00
BIL: Poengrenn 3 (downhill Skistua - Ferista)
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 17:00 - 19:00
Allidrett i Nilsbyen
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 16:00 - 21:00
Utleie: Bedriftslangrenn (Team Norgeshus)
Fellesstart: 18:30/ Trim: 17:00Klassisk/SkateTeam…   Les mer  
Tue 16 Feb
kl 17:00 - 20:00
Allidrett i Nilsbyen
  Les mer  
Sat 13 Feb
kl 00:00 - 23:59
BIL o-avd: Dagens løype fra Nilsbyen
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 09:00 - 14:00
Haukvatnet friluftsbarnehage
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 09:00 - 14:00
Haukvatnet friluftsbarnehage
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 17:00 - 19:00
Allidrett i Nilsbyen
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 17:00 - 20:00
Allidrett i Nilsbyen
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 18:00 - 19:00
Luesalg fra tidtakerbua
Luesalg - tidtakerbua   Les mer  
Sun 7 Feb
kl 12:00 - 14:00
Gabrielsen
Kun kafeteria   Les mer  
Sat 6 Feb
kl 10:00 - 15:00
BIL: Poengrenn 2
Rennleder: Ola Stenseth, BIL   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 16:00 - 21:00
Utleie: Bedriftslangrenn (Statens vegvesen)
KM skateStart kl. 17:00 (trim), fellesstart kl…   Les mer  
Mon 1 Feb
kl 19:30 - 22:00
NM 2021 Granåsen
  Les mer  
Sun 31 Jan
kl 10:00 - 12:00
Testrenn langrenn
  Les mer  
Sat 30 Jan
kl 00:00 - 23:59
BSSL- Martin Stokken
  Les mer  
Sun 24 Jan
kl 08:00 - 18:00
BIL: Uglarennet 2020 (8 år - senior)
Rennleder: Ola Stenseth, BIL   Les mer  
Sat 23 Jan
kl 08:00 - 18:00
BIL: Uglarennet 2020 forberedelser
Rennleder: Ola Stenseth, BIL   Les mer  
Tue 19 Jan
kl 16:15 - 20:45
BIL: Barnas ski VM - renn (sonerenn tom 12 år) Arena og bygg
Rennnleder: Ola Stenseth, BIL Sonerenn 0-12 år i…   Les mer  
Thu 14 Jan
kl 17:00 - 21:15
BIL: Poengrenn 1
Rennleder: Ola Stenseth, BIL   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 17:45 - 19:45
Luesalg tidtakerhus
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
NM 2021: Frivilligkoordinatorer (2. etg)
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Trening junior langrenn kafe
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 10:00 - 13:00
Kafeen utleid
Kafeen utleid til HR Prosjekt (Utleier: BSSL)   Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 20:30 - 22:30
NM 2021: Møte stadion (2. etg tidtakerbygg)
Kontakt: Ole E Brækken   Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Trening junior langrenn kafe
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
NM 2021: Møte rennkontor (kafe)
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:00 - 22:00
NNM 2021: Møte Logistikk/Vakt&parkering (kafe)
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Trening junior langrenn kafe
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Trening junior langrenn kafe
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Trening junior langrenn kafe
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 13:30 - 15:30
Møte Olympiatoppen/TVK
2. etg   Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 09:00 - 15:30
Klubbsamling BSSL
Kafeteria hele dagen (til ca kl 1530)   Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
BIL: Møte kafe
Jan Ove Frisendal   Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
O-avdelingen møte
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 18:00 - 22:00
Møte langrenn
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Samarbeidsmøte BIL - BSSL - TVK
Kafeen   Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 19:30 - 22:00
BIL Orientering - 2 etg
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Trening junior langrenn kafe
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Trening junior langrenn kafe
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Foreldremøte kafeen 11-12 år
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 17:30 - 20:30
Utleid kafe foreldre møte
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 18:00 - 22:00
TVK Trenerseminar
Kafeen.   Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 16:00 - 14:00
Samling langrenn
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
BIL/BSSL/TSS: NM 2021 møte
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 20:00 - 21:45
BIL: NM Del 2 - stadion (2. etasje tidtakerbygg)
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:45 - 20:15
Foreldremøte langrenn
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 11:15 - 13:00
TVK - kafeen
Kafeteriaen   Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 00:00 - 23:59
Sykkelritt: Trønderkross
Hele anlegget   Les mer  
Levert av IdrettenOnline