Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 21 Oct
kl 20:00 - 21:45
BIL: NM Del 2 - stadion (2. etasje tidtakerbygg)
 
Thu 22 Oct
kl 20:00 - 21:30
BIL/BSSL/TSS: NM 2021 møte
 
Fri 23 Oct
kl 16:00 - 14:00
Samling langrenn
 
Mon 26 Oct
kl 18:00 - 22:00
TVK Trenerseminar
  Kafeen.
Tue 27 Oct
kl 17:30 - 20:30
Utleid kafe foreldre møte
 
Wed 28 Oct
kl 18:00 - 20:00
Foreldremøte kafeen 11-12 år
 
Sat 7 Nov
kl 09:00 - 15:30
Klubbsamling BSSL
  Kafeteria hele dagen (til ca kl 1530)
Thu 17 Dec
kl 15:00 - 21:00
BIL: Poengrenn 1
 
Thu 14 Jan 2021
kl 17:00 - 21:15
BIL: Poengrenn 2
 
Sun 24 Jan 2021
kl 08:00 - 18:00
BIL: Uglarennet 2020
 
Wed 27 Jan 2021
kl 14:00 - 21:00
BIL: Dalgårdstafetten 2020
 
Sat 30 Jan 2021
kl 00:00 - 23:59
BSSL- Martin Stokken
 
Thu 4 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
BIL: Poengrenn (alt. dato)
 
Thu 11 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
BIL: Poengrenn 3
 
Thu 18 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
BIL: Poengrenn (alt. dato)
 
Sat 20 Feb 2021
kl 00:00 - 23:59
Vinterferie
 
Sat 6 Mar 2021
kl 00:00 - 23:59
Jenterennet (alt. dato)
 
Sun 7 Mar 2021
kl 00:00 - 23:59
Jenterennet?
 
Thu 11 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
BIL: Poengrenn 4
 
Wed 24 Mar 2021
kl 00:00 - 23:59
NM 2021 Granåsen
 
Sat 27 Mar 2021
kl 00:00 - 23:59
Påske
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 21 Oct
kl 20:00 - 21:45
BIL: NM Del 2 - stadion (2. etasje tidtakerbygg)
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 17:45 - 20:15
Foreldremøte langrenn
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 11:15 - 13:00
TVK - kafeen
$item.username  
Kafeteriaen   Les mer  
Sun 18 Oct
kl 00:00 - 23:59
Sykkelritt: Trønderkross
$item.username  
Hele anlegget   Les mer  
Sat 17 Oct
kl 00:00 - 23:59
O-avdelingen kafeen
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 20:00 - 22:00
O-avdelingen møte 2 etg
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 20:00 - 21:00
Møte m/Prospera rennkontor 1. etg
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 20:00 - 21:00
Trenermøte år
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 18:00 - 20:00
Oppstart Skiskytterskole BSSL i Kafeteria
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 20:00 - 22:00
Møte senior langrenn - 2 etg
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 17:30 - 20:00
Prøving trimtex
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 17:30 - 19:30
Oppstart trening Nilsbyen
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 19:00 - 21:00
Møte o-avd 2.etg
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 18:00 - 21:00
Møte TVK
$item.username  
Møterommet 2. etg   Les mer  
Thu 1 Oct
kl 19:00 - 21:00
Møte styringsgruppe Nilsbyen
$item.username  
Møterom 2. etg   Les mer  
Thu 1 Oct
kl 17:30 - 20:00
Barnebursdag ute og litt i kafeen
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 00:00 - 23:59
TVK Klubbmesterskap
$item.username  
Stadion, kafeteria, tidtakerhus   Les mer  
Tue 29 Sep
kl 20:00 - 22:00
NM møte kafeen
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 00:00 - 23:59
Terrengløp
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 18:00 - 20:00
Planlegging NM
$item.username  
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 16:30 - 20:30
Konfirmasjon kafeen
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 23:00
O-avdelingen 2.etg
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 20:00 - 22:00
Møte O-avdelingen løypeplanlegging
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
O-avdelingen kafeen
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 00:00 - 23:59
Vasking alle bygg
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 19:30 - 21:30
Møte o-avd
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 17:00 - 19:30
Møte TVK
$item.username  
Kafeen   Les mer  
Sat 19 Sep
kl 00:00 - 23:59
Dalgårdstafetten friidrett ute
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 21:00
Foreldremøte fotball
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
O-avdelingen kafeen
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:00 - 22:00
Møte kafe: NM del 2/NM skiskyting 2021
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 00:00 - 23:59
TVK: Trenerkurs
$item.username  
Foregår ute. Kafeen fra ca kl 17 og utover.   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 00:00 - 23:59
TVK: Nilsbyen rundt
$item.username  
Hele anlegget inkl. kafe og tidtakerhus   Les mer  
Mon 7 Sep
kl 20:00 - 22:00
Styremøte langrenn
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:00 - 20:00
Foreldremøte langrenn
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 19:00 - 21:00
Foredrag langrenn 15-16 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 00:00 - 23:59
Terrengløp bedriftskarusell
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:30 - 22:00
O-avd
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:00 - 22:00
Møte TVK, kafeen
$item.username  
Møte i kafeen   Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:00 - 21:00
TVK Styremøte
$item.username  
Møterommet 2. etg   Les mer  
Tue 25 Aug
kl 00:00 - 23:59
Terrengløp
$item.username  
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 00:00 - 23:59
Sykkelritt: Markatriller'n
$item.username  
Hele anlegget inkl. kafeteria   Les mer  
Tue 18 Aug
kl 19:00 - 21:00
Møte Nilsbyen Styringsgruppe
$item.username  
Møterom 2. etg   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:00 - 21:00
Styremøte TVK
$item.username  
Møterommet 2. etg.   Les mer  
Tue 11 Aug
kl 20:00 - 21:00
Trenermøte år - kafe
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 00:00 - 23:59
O-løp
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 20:00 - 22:00
NM møte - kafe
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 17:30 - 19:30
BIL orientering: O-trening + grilling på arenaen
$item.username  
  Les mer  
Sat 13 Jun
kl 00:00 - 23:59
Samling O-gruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 20:00 - 22:00
Møte langrenn ISS
$item.username  
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 20:00 - 22:30
Trenermøte langrenn jr
$item.username  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 20:00 - 22:00
Styremøte langrenn-kafe
$item.username  
  Les mer  
Sat 6 Jun
kl 10:00 - 14:00
Lunsj samling langrenn
$item.username  
Samling 15-16 år. Marianne Kvennås   Les mer  
Thu 4 Jun
kl 21:00 - 22:30
Statusmøte terrengsykkelparken
$item.username  
Møterom 2. etg.   Les mer  
Thu 4 Jun
kl 16:00 - 21:00
AVLYST: Nilsbyen rundt: Sykkelritt
$item.username  
Stadion, tidtakerhus, kafeteria, samt…   Les mer  
Tue 2 Jun
kl 20:00 - 22:00
Eldar møte G12
$item.username  
  Les mer  
Tue 2 Jun
kl 17:00 - 20:00
Møte o-avd
$item.username  
  Les mer  
Wed 27 May
kl 17:00 - 21:00
TVK: Stibyggerkurs
$item.username  
Kafeteriaen   Les mer  
Mon 25 May
kl 20:00 - 21:00
Møte Eldar fb (kafe)
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 May
kl 20:00 - 22:00
Møte o-avd 2.etg
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 May
kl 20:00 - 22:00
Møte langrenn 8-10 år kafe
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 May
kl 18:00 - 19:00
Foreldremøte 15-16 år langrenn kafe
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 15:00 - 20:00
BIL o-avd: Ungdomsløp 1
$item.username  
Brørge Leiren   Les mer  
Tue 12 May
kl 19:00 - 22:00
Juniormøte kafeen
$item.username  
Falkanger   Les mer  
Sun 10 May
kl 19:00 - 21:00
Møte: Jan Ove Frisendal
$item.username  
  Les mer  
Fri 8 May
kl 00:00 - 23:00
TBT-samling
$item.username  
Kafeteria, garderobeareal u.etg. og skytebane.   Les mer  
Thu 7 May
kl 19:30 - 21:30
Møte NM del 2 (starter kl. 20:00)
$item.username  
Møte vil foregå i kafeen med god avstand   Les mer  
Mon 4 May
kl 18:00 - 21:00
Møte senior langrenn kafeen
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 19:50 - 21:50
Trenermøte langrenn Kafeen
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 19:00 - 21:00
Styremøte BSSL (130919)
$item.username  
2. etg tidtakerhuset   Les mer  
Levert av IdrettenOnline